Yaşam

ATV’nin Başarılı Dizisi Ateş Kuşları Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu!

ATV ekranlarının en sevilen yapımlarından biri olan Ateş Kuşları, haziran ayında final yapma kararı aldı ve ekranlara kısa bir ara verdi. Yeni dönem hazırlıkları süren Ateş Kuşları’nın yeni dönem tarihi nihayet belli oldu.

KAYNAK: Birsen Altuntaş

Kaynak:https://www.birsenaltuntas.com/dizi/a…

Haziran ayında birçok dizi dönem bitirme kararı aldı ve Eylül-Ekim aylarında başlayan yeni dönem hazırlıklarına başladı. Bunlardan biri de Ateş Kuşları dizisiydi.

ATV ekranlarında yayınlanan Ateş Kuşları, dönem boyunca başarılı bir performans sergileyerek yeni dönemi garantileyen dizilerin ortasında yer alarak 21. bölümde dönem finali yaptı.

Cuma akşamlarının iki güçlü dizisi Yalıçapkını ve Kızılcık Şerbeti’nin yakaladığı başarıya rağmen oldukça tatmin edici reytingler alan Ateş Kuşları’nda yeni sezon yaklaşırken Birsen Altuntaş’ın haberine göre Ateş Kuşları’nın yeni sezon tarihi belli oldu.

Başrollerinde İlayda Alişan, Hande Soral, Burak Tozkoparan ve Görkem Sevindik gibi isimlerin yer aldığı Ateş Kuşları’nın yeni dönem çekimleri için ağustos ayında sette olması planlanırken, yayın günü kesin olarak netleşti.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre Ateş Kuşları’nın 1 Eylül Cuma günü yayında olması bekleniyor.

Bakalım yeni yayın dönemi için oldukça erken bir tarih olan 1 Eylül ile Firebirds rakipleri Kingfisher ve Cranberry Sherbet’in önüne geçebilecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu